Організаційна зустріч з магістрами — Університет «КРОК»

Організаційна зустріч з магістрами

08 травня 2023 Новини та події

04 травня 2023 року відбулась організаційна зустріч магістрів І-го курсу (весняний набір) з адміністрацією команди кафедри управлінських технологій Університету «КРОК».

Зустріч була дуже цікавою та пізнавальною для студентів. Завідувач кафедри, д.е.н. професор Віктор Алькема, професійно та доступно розповів про особливості змісту освітніх програм та механізм формування навчального плану. Магістрам був доведений довідома графік навчального процесу і його особливості. Присутні викладачі кафедри презентували дисципліни вільного вибору. Їх слова надихнули здобувачів свідомо формувати власну навчальну траєкторію.

Загалом, зустріч була дуже успішною, магістри отримали вичерпні відповіді на свої запитання, позитивний заряд та підтримку від команди кафедри Управлінських технологій.

Подібна співпраця допомогає нашим здобувачам успішно влитися в КРОКівську родину!

Оновлено: Вівторок, 09 травня 2023 17:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційна зустріч з магістрами