Екскурсія до логістичного підприємства — Університет «КРОК»

Екскурсія до логістичного підприємства

08 травня 2023 Новини та події

05 травня 2023 року завдяки зусиллям Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК» та команди кафедри управлінських технологій здобувачі спеціальності «Менеджмент» мали неймовірну можливість відвідати міжнародну логістичну корпорацію FM Logistuc.

Здобувачі побачили, як функціонує підприємство, мали змогу ознайомитись з його діяльністю та пройти екскурсію складськими приміщеннями. Працівники FM Logistuc були дуже привітні та готові ділитись своїм досвідом. Наші здобувачі мали можливість побачити, як вони керують всіма процесами на підприємстві та забезпечують безперебійну доставку товарів до клієнтів.

Загалом, команда кафедри управлінських технологій завжди підтримує тісні зв'язки зі стейкхолдерами. Адже, такі заходи, як ця екскурсія це неймовірно корисний досвід, який зможе допомогти нашим здобувачам покращити свої знання та навички в галузі логістики і менеджменту.

Дякуємо FM Logistuc за чудово організовану екскурсію!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до логістичного підприємства