Тренінг: «Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення» — Університет «КРОК»

Тренінг: «Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення»

26 квітня 2023 Новини та події

Вітаємо, КРОКівська спільното!
Учасниця проєктної групи «Характерники» - Аліна Березняк, за підтримки Центру розвитку кар'єри та навчально-наукового інституту психології, ініціювала проєкт «Крокуємо свідомо».

Її мрія була заснувати проєкт, котрий би допомагав студентам Університету та Коледжу, ставати більш психологічно обізнаними та мати більше психологічних лайфгаків на освітньому та життєвому фронтах.

Вже наступного тижня стартує перший тренінг на тему: «Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення».
Висвітлюватимуться такі питання:

• «Чому зникла мотивація вчитись?»
  • «Як впоратись з академічними боргами, якщо нічого не хочеться?»
  • «Як знову відновити свій ритм роботи та як його не втрачати?»

Також на тренінг запрошена арт-терапевтка, студентка уУніверситету «КРОК» - Марія Вальковська, котра розповість про цікаві методики на саморегуляцію! Спікерки обіцяють, що кожен, хто візьме участь, вийде з наповненим розумом та з легкістю на душі

• Коли? - 26 квітня (середа)
  • Де? – Читальна зала Університету «КРОК»
  • О котрій? - 14:30

Активні учасники, які поділяться своїми враженнями у соціальних мережах після заходу, отримають сертифікати від Центру розвитку кар’єри.
Чекаємо на вас!

Оновлено: Середа, 26 квітня 2023 18:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінг: «Емоційне вигорання: як навчатись стабільно та у задоволення»