Kурси для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра — Університет «КРОК»

Kурси для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра

14 квітня 2023 Новини та події

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас на підготовчі курси для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра!

1. За Програмою тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
Тривалість курсу – 2 заняття (4 академічних години за курс) та доступ до тестів на платформі MOODLE.
Вартість: 300 (триста) гривень за весь курс.

2. За Програмою предметного тесту з обліку та фінансів Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.
Тривалість курсу – 20 занять (40 академічних години за курс) та доступ до тестів на платформі MOODLE.
Вартість: 500 (п’ятсот) гривень за весь курс.

3. За Програмою предметного тесту з управління та адміністрування Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля.
Тривалість курсу – 12 занять (24 академічних години за курс) та доступ до тестів на платформі MOODLE.
Вартість: 500 (п’ятсот) гривень за весь курс.

Початок занять з 1 травня (орієнтовно).

Готуємось до іспитів разом!

Оновлено: П'ятниця, 14 квітня 2023 22:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Kурси для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра