Ексклюзивно на каналі YouTube Університету «КРОК»: мистецький проєкт «Я відчуваю» — Університет «КРОК»

14 квітня 2023 Новини та події

«…Життя не можна написати. Це сценарій, що пишеться не однією рукою. Тому життя здатне нас дивувати й шокувати. У ньому є нерозгаданий таємний код. Він точно є. Ми його всі відчуваємо. Це нитка зв'язку усього з усім, мене з тобою, нас з усіма. Нитка, яку не розірвати...все в'яже нитка життя. Ми її побачили. Ми її відчули. Вона безкінечна. Як саме життя. Писати історії про Вас, це не втратити нитку!». Це головна ідея Мистецького відеопроєкту «Я ВІДЧУВАЮ». Фільм про неймовірних людей! Про наших людей, з великим серцем, які сьогодні ведуть боротьбу за Україну! Дійсно... «залишається лише віра, віра в своїх людей! І це сила нашої міцності!» (Ірина Рибак, керівник проєкту).

07 квітня 2023 року відбувся прем’єрний показ фільму «Я відчуваю». Це мистецький проєкт, робота над яким тривала впродовж двох років: 8 історій про натхнення, почуття, життя і шлях до себе. Від чудових студентів, випускників, викладачів, працівників Коледжу та Університету, а також ексклюзивний меседж натхнення від символу української нації Святослава Вакарчука!

Проєкт здійснено зусиллями крутезної Dream Team проєкту:

• Автор ідеї та керівник: Ірина Рибак.
  • Сценарист та режисер: Черновська Анна.
  • Режисери монтажу: Куренков Олександр та Черновська Анна.
  • Монтаж фільму та візуальних ефектів: Куренков Олександр.
  • Оператори: Ваганов Данило, Бондаренко Павло, Куренков Олександр, Матусевич Ярослав. ü Саунддизайн: Куренков Олександр.

Відверто й про головне у фільмі від чудових та натхненних:

• Вадим Валігун
  • Аліна Гольцева
  • Вікторія Городецька
  • Тетяна Далявська
  • Соломія Кашуба
  • Діана Луценко
  • Ірина Рибак
  • Валентин Янчарук
  • Анна Черновська
  • Данило Ваганов.

Ексклюзивно на каналі YouTube Університету «КРОК»