Соціальна підтримка ветеранів - потенціал розвитку Студенянської громади — Університет «КРОК»

Соціальна підтримка ветеранів - потенціал розвитку Студенянської громади

14 квітня 2023 Новини та події

У квітні 2023 року Бізнес школа «КРОК» спільно з ГО «Центр розвитку Студенянської громади» розпочала реалізацію проєкту «Соціальна підтримка ветеранів - потенціал розвитку Студенянської громади» у Вінницькій області, що реалізується за кошти Українського ветеранського фонду.

Перше онлайн-навчання на тему: «Як створити ФОП» за участю Вікторії Поліщук, старшого викладача Бізнес-школи Університету «КРОК» відбулося 11 квітня 2023 року у приміщенні Студенянської публічної бібліотеки. Участь у вебінарі взяли ветерани, ветеранки, учасники бойових дій, АТО, ООС, члени їх сімей та всі, хто планує започаткувати власну справу.

В рамках соціального проєкту Бізнес Школа «КРОК» планує реалізацію вебінарів за наступними тематиками:

• «Бізнес-Модель»,
  • «Влада, громада, бізнес, синергія зусиль на шляху до сталого розвитку»,
  • «Перспективи туристичного бізнесу в Студенянській громаді».

Бізнес Школа «КРОК» вдячна за вибір нас як провайдера онлайн навчання та з великим задоволенням робить вклад у підтримку ветеранів та в розвиток Студенянської громади.

Оновлено: П'ятниця, 14 квітня 2023 20:31

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Соціальна підтримка ветеранів - потенціал розвитку Студенянської громади