Вибір дисциплін на 2023-2024 навчальний рік — Університет «КРОК»

Вибір дисциплін на 2023-2024 навчальний рік

06 квітня 2023 Новини та події

Здобувачами Фахового коледжу Університету «КРОК» у грудні під час організаційних зборів для здобувачів освіти 2-3 курсів було здійснено вибір дисциплін на 2023-2024 навчальний рік.

Перед вибором здобувачі освіти знайомилися із презентацією освітнього компонента та обирали дисципліни на формування фахових та загальних компетенції. Сам процес вибору здійснювали через дистанційну платформу Moodle. Аналізуючи результати вибору, можемо відзначити, що більшість опитаних обрали дисципліни психологічного напряму, фінансову грамотність, також були зацікавлені в дисциплінах фахового спрямування. Припускаємо, що на вибір вплинули умови воєнного стану.

Ми розпочали роботу з формування індивідуальних навчальних планів студентів на наступний навчальний рік, враховуючи результати вибору дисциплін.

Плануємо освітній процес наступного навчального року разом зі здобувачами освіти!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вибір дисциплін на 2023-2024 навчальний рік