Профорієнтаційна робота навчально-наукового інституту психології — Університет «КРОК»

Профорієнтаційна робота навчально-наукового інституту психології

06 квітня 2023 Новини та події

У рамках профорієнтаційної роботи навчально-наукового інституту психології відбулося корекційно-розвиваюче заняття з подолання стресу та страху для учнів Київського Вищого Професійного Училища технологій та дизайну одягу (КВПУТДО).

8 березня 2023 року учнівська молодь закладу освіти брала участь у занятті про дієві заходи подолання стресу та страху.

Заняття проводила Полторацька Поліна Сергіївна, менеджер з адміністративної діяльності кафедри психології Університету «КРОК» студентка спеціальності «Психологія».

На занятті учасники дізнались про:

• методики дихання для заспокоєння
  • вправи для релаксації
  • методи для роботи зі своїм емоційним станом
  • рекомендації як справлятися зі стресовими ситуаціями.

Висловлюємо вдячність спікерці за популяризацію професії «психолог» та всім присутнім за активну участь!

Оновлено: Четвер, 06 квітня 2023 12:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Профорієнтаційна робота навчально-наукового інституту психології