Коледжу виповнилось 20 років! — Університет «КРОК»

Коледжу виповнилось 20 років!

06 квітня 2023 Новини та події

31 березня 2023 року відбувся ювілейний захід на честь 20-річчя нашого Коледжу.

Цього дня свої привітання зі сцени до всіх колежан адресували: співзасновниця Університету, директорка Київського ліцею бізнесу, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Паращенко Людмила Іванівна; ректор Університету «КРОК», доктор фізико-математичних наук, професор Кучко Андрій Миколайович; проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), Відмінник освіти України, Нагороджена Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», кандидат психологічних наук Наконечна Наталія Василівна.

На свято завітала та звернулись з теплими словами до Коледжу: державний експерт з питань фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України Шикова Олена Миколаївна; свої слова побажань у відеопривітанні висловила перша директорка Коледжу Уварова Ганна Шевкетівна; прозвучали вітання Коледжу від засновниці Асоціації випускників Університету «КРОК» Заріпової Світлани Зульфирівни. З натхненною промовою до гостей звернулась директорка Коледжу, кандидат економічних наук, Відмінник освіти України, нагороджена відзнакою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності у вигляді ордену «За розбудову освіти», Зірка КРОКу  2011 року Сумбаєва Людмила Петрівна.

Звісно, не обійшлося без привітань від чудових викладачів Коледжу: Кондес Тетяна Василівна канд. психол. наук, доц. каф. психології, майстер спорту з веслування на байдарках і каное, чемпіонка і багаторазова призерка чемпіонатів України та призер Чемпіонату Європи; Кузьменко Ольга Юріївна, ст. викл. Коледжу, голова циклової комісії з математики; Мелько Людмила Федорівна канд. педагог. наук, доцент, завідувач кафедри туризму; Пазєєва Ганна Михайлівна, канд. ек. наук, доц., Нагороджена Відзнакою Університету «КРОК», «Зірка КРОКу», голова циклової комісії з менеджменту Коледжу; Плетенецька Світлана Михайлівна канд. екон. наук, доцент, нагороджена Відзнакою Університету «КРОК»  2005 року, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України 2007 року, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти» 2017 року; Ромашко Ольга Миколаївна, канд. екон. наук, доц.; Румик Ігор Іванович, докт. екон. наук, доц., проф., нагороджений нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» 2017 року, відмінник освіти України 2009 року, нагороджений Відзнакою Університету «КРОК» 2012 року, нагороджений «Зіркою КРОКу» 2012 року; Степаненко Наталія В’ячеславівна, декан юридичного факультету, докт. філософії в галузі «Право», «Зірка КРОКу» 2008 року; Хрутьба Вікторія Олександрівна, докт. техн. наук, проф., член науково-методичної ради МОН України. Також свої відеопривітання надіслали Алькема Віктор Григорович, завідувач кафедри управлінських технологій, докт. екон. наук, професор; Горохова Людмила Петрівна, директорка Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти; Чернозубкін Ігор Олександрович канд. техн. наук, доц.; Касянюк Марина Володимирівна доцент, канд. фіз.-матем. наук; Мандибура Валентина Юріївна, викладач Коледжу з іноземної мови.

Свої сердечні побажання висловили і чудові колежанки, які працювали в різні періоди в деканаті Коледжу, це Новіцька Наталія Костянтинівна завідувач економічного відділення Коледжу у 2009-2014 роках, заступник директора Коледжу з науково-методичної роботи (у 2014 -2017 роках); Головко Світлана Анатоліївна, завідувачка юридичним відділенням та відділення інформаційних технологій Коледжу впродовж 2006-2016 років.

Пишаємося такою підтримкою та натхненні щирими, світлими словами вдячності від учасників ювілейного дійства. Переконані, наступні 20 років для Коледжу теж будуть окрилені та яскраві!

Оновлено: Четвер, 06 квітня 2023 13:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коледжу виповнилось 20 років!