Профорієнтаційний захід від ЦРК — Університет «КРОК»

Профорієнтаційний захід від ЦРК

04 квітня 2023 Новини та події

03 квітня 2023 року відбувся профорієнтаційний захід від Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК», кафедри управлінських технологій та партнерів - Міжнародної логістичної компанії FM Logistic.

Були обговорені такі теми:

• Діяльність Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК»
  • Презентація логістичної компанії FM Logistic
  • Проходження практики та стажування з можливістю будувати міжнародну кар'єру в логістичній компанії FM Logistic
  • Спільно з кафедрою «Управлінських технологій» обговорено співпрацю щодо форми реалізації дуальної освіти між університетом та компанією!
  • Погоджено підписання угоди про співпрацю з компанією!

Студенти проявили неабияку активність, поставили цікаві та змістовні питання спікерам! Запрошуємо активних студентів отримати сертифікати учасників профорієнтаційного заходу від Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК» Центр розвитку кар'єри висловлює вдячність спікерам, та працює над організацією нових цікавих заходів та екскурсій з партнерами-роботодавцями!

Оновлено: Вівторок, 04 квітня 2023 16:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Профорієнтаційний захід від ЦРК