Внутрішня школа студентського самоврядування «ESTUDIART»

10 січня 2010 Новини та події

Внутрішня школа студентського самоврядування «ESTUDIART»Можна з впевненістю стверджувати, що два останніх дні зимових канікул стали яскравою подією в житті студентського активу КРОКу! Саме в ці дні екс-Студрада на чолі з екс-головою Надією Сперчун зібрала нових лідерів – членів студентських рад факультетів, Коледжу та Університету, щоб передати їм свій досвід, традиції КРОКівського студентського самоврядування та своєрідний «символ влади» - банер Студради Університету «КРОК» під час VI-ої Внутрішньої виїзної школи студентського самоврядування «ESTUDIART».

За традицією, до організації школи долучилися члени Асоціації випускників КРОКу, студентські лідери КРОКу різних років – Олександра Романцова, Ірина Скринник, Микита Полатайко. Сподіваємось, що студентів КРОКу у 2010 році чекає цікаве життя, бо їх лідери повернулися зі школи не тільки сповнені енергії, але й з конкретними планами дій, які дозволять КРОКу гідно утримувати статус «Самого студентського вищого навчального закладу Києва»!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Внутрішня школа студентського самоврядування «ESTUDIART»