Професійні спроби першокурсників — Університет «КРОК»

Професійні спроби першокурсників

15 січня 2010 Новини та події

Професійні спроби першокурсниківДруга можливість перевірити свої аналітичні та стратегічні здатності на фінансовій ниві видалася першокурсникам 15-16 січня 2010 року. Згідно до навчального плану на цей період була призначена проектно-аналітична сесія «Фінансова система. Фондова біржа». Протягом двох днів найбільш витривалі та зацікавлені розбирались з устроєм основних фінансових інститутів та робили спроби організувати їх взаємодію в рамках фінансової системи (поки що віртуальної).

Вже знайомі нам 8 кращих підприємств крім продукції випустили акції та почали торгувати ними на фондовій біржі. Створений банк кредитував бізнес та збирав депозити. Інвестиційна та венчурна компанії інвестували успішних та перспективних. Лізингова компанія забезпечувала підприємства сучасним обладнанням. Не зайвими виявились і страховики, відкривши над гравцями «страхову парасольку». Після складних баталій та прозорих біржових торгів найдорожче вартували акції компанії GARENA (власники Куц Андрій та Булай Денис), кращим аналітиком став Кузнєцов Яків, найбільш вдало розпорядились своїми ресурсами Вереновський Андрій, Куц Андрій, Христюк Даниїл. Ігрові пристрасті вляглися, проте сподіваємось стали добрим стартом другого триместру. Організатори сесії: співробітники Центру підприємницької підготовки та освітніх інновацій Неждана Кузьміна, Петро Андруховець, Кузьменко Павло.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Професійні спроби першокурсників