#проКРОК від Базилевича Віталія, магістра ОП «Адміністративний менеджмент» — Університет «КРОК»

#проКРОК від Базилевича Віталія, магістра ОП «Адміністративний менеджмент»

28 березня 2023 Новини та події

За роки навчання в магістратурі Університету «КРОК» я зіткнувся з приємними людьми та професіоналами своєї справи, які мають досить серйозний досвід, яким вони із задоволенням ділилися. Спеціальність «Менеджмент», ОП «Адміністративний менеджмент» на якій я навчався, дозволили доторкнутися до всіх аспектів даного напрямку на всі 100%.

Викладачі самі мотивують студентів використовувати свої можливості на повну для отримання досвіду поза програмою навчання, за що їм величезна подяка. Колектив кафедри Управлінських технологій завжди відгукувався на запит про допомогу у роботі над студентськими проектами, та надавав підтримку та мотивацію в будь-якому питанні. Шановний колектив кафедри, дякую Вам за те, що зараз я беру участь у вирішенні завдань, які без перебільшення важливі для всієї нашої держави України в цей нелегкий для нас час. Кажуть, що успіх людини залежить на 90% від неї самої та на 10% від оточення, але ж як важливі ці 10%, думаю, якраз у них і криється та іскра, яка в майбутньому стає полум'ям професіоналізму.

З повагою і теплом в серці вже Ваш випускник,
магістр з Адміністративного менеджменту,
Базилевич Віталій.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК від Базилевича Віталія, магістра ОП «Адміністративний менеджмент»