Захист магістерських робіт ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» — Університет «КРОК»

Захист магістерських робіт ОП «Якість, стандартизація та сертифікація»

28 березня 2023 Новини та події

24 березня 2023 року відбувся захист здобувачів магістерського рівня, ОП «Якість, стандартизація та сертифікація».

Комісія у складі: д.е.н., професора Алькеми В.Г., д.т.н., професора Віткина Л.М., д.е.н. професора Кириченко О.С. відмітили високу якість дипломних робіт з актуальних проблем з менеджменту у сфері якості, стандартизації та сертифікації.

Колектив кафедри управлінський технологій щиро вітає магістрантів і вірить, що набуті компетенції під час навчання, дозволять стати нашим здобувачам - фахівцями, які будуть сприяти виходу вітчизняних виробників на міжнародний ринок, керувати якістю продукції та втілювати в життя інновації! І весь світ зрозуміє - Made in Ukraine - це надійність, міцність, якість і душа.

Оновлено: Вівторок, 28 березня 2023 17:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист магістерських робіт ОП «Якість, стандартизація та сертифікація»