Студентська рада Університету «КРОК» відвідала культурний простір МОТ — Університет «КРОК»

Студентська рада Університету «КРОК» відвідала культурний простір МОТ

27 березня 2023 Новини та події

24 березня 2023 року Студентська рада Університету «КРОК», Департамент зі студентських питань та студентство відвідали «Модуль тимчасовості» (MOT) — тимчасовий культурний простір у Києві.

Центральна подія MOT — виставка сучасного мистецтва, створена спеціально для цього проєкту. На двох поверхах конструкції, збудованої із 27 контейнерів-модулів, свої роботи — полотна, скульптури, інсталяції та аудіовізуальні роботи — представляють 27 художників із 10 країн.

Студентство на власні очі побачило незвичайні роботи, які передають відчуття своїх творців, головна ідея яких тимчасовість всього, що зараз відбувається, тимчасовість розлуки, окупації, війни. Тимчасовість дає нам поштовх до руху, так звучить маніфест виставки. Яскраві інсталяції з різнобарвних картин, цитат, окисненої сталі, відео — це те на що хочеться поглянути знову.

Дякуємо, що долучаєтесь та чекаємо Вас на наступних наших заходах.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентська рада Університету «КРОК» відвідала культурний простір МОТ