Індивідуальна освітня траєкторія здобувача – досвід Стусівського університету — Університет «КРОК»

Індивідуальна освітня траєкторія здобувача – досвід Стусівського університету

27 березня 2023 Новини та події

Освітні програми повинні передбачати освітні компоненти для вільного вибору дисциплін здобувачами вищої освіти. В умовах академічної свободи бачення цього процесу різними університетами може суттєво відрізнятися, але кінцева мета одна – забезпечити право здобувачам на вибір якісного освітнього компоненту, який щонайкраще забезпечить досягнення програмних результатів навчання. У цьому контексті важливий обмін думками, вивчення досвіду інших ЗВО, які досягли суттєвого прогресу у цьому процесі.

24 березня 2023 року відбувся надзвичайно цікавий і корисний міжуніверситетський воркшоп «Формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача вищої освіти: досвід Стусівського університету». Ініціатор і організатор заходу – кафедра національної економіки та фінансів Університету «КРОК», м. Київ; учасники – викладачі та здобувачі вищої освіти Університету «КРОК», Донецького національного університету імені Василя Стуса, м. Вінниця, та Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського, м. Київ.

Лектор Сергій Сегеда, д.е.н., завідувач навчально-практичної лабораторії інновацій в освіті ДонНУ імені Василя Стуса поділився досвідом вибору траєкторії навчання студентами університету та можливостями електронного сервісу, за допомогою якого забезпечується ефективна підтримка всього процесу. Особливий інтерес викликала програма MINOR, за якою здобувачі можуть обрати 10 навчальних дисциплін, які надають додаткову кваліфікацію з інших галузей та/або спеціальностей.

Наприкінці заходу були визначені пріоритети щодо подальшої практичної взаємодії між університетами, можливості проведення подібних заходів, запропоновані напрями вдосконалення вибіркової складової ОП і ОНП.

Висловлюємо щиру подяку Сергію Сегеді за участь у актуальному й практично-корисному заході та сподіваємося на плідну співпрацю!

Проф. Ігор Румик,
кафедра НЕФ

Оновлено: Четвер, 11 травня 2023 17:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Індивідуальна освітня траєкторія здобувача – досвід Стусівського університету