Виступ керівника Асоціації фахівців ринку нерухомості (ріелтерів) України перед аспірантами освітньо-наукової програми (ОНП) 051 «Економіка» — Університет «КРОК»

18 березня 2023 Новини та події

Аспіранти ОНП «Економіка» мали нагоду 17 березня 2023 року слухати лекцію відомого фахівця ринку нерухомості, керівника громадської організацій - Асоціації фахівців ринку нерухомості (ріелтерів) України - пана Юрія Піти.

Організатори освітньої програми підготовки докторів філософії (PhD) з економіки Університету «КРОК» вважають Асоціацію фахівців ринку нерухомості (ріелтерів) України важливим стейкхолдером. Думка керівника Асоціації щодо компетентностей аналітиків та дослідників ринку є дуже важливою для всіх учасників освітньої програми.

Пан Юрій Піта очолює професійну Асоціацію, що обєднує 2300 юридичних та фізичних осіб - підприємців ринку нерухомості та має найдовшу історію професійного обєднання в незалежній Україні.

Університет «КРОК» реалізує договір про співпрацю з Асоціацією з 2018 р. та здійснює таку співпрацю за багатьма напрямками.

Лектор наголосив на важливості оволодіння для роботи на ринку нерухомості інструментарієм аналізу цін, курсу валюти, доходів, податків та врахування особливостей розвитку окремих регіонів України. Була підкреслена необхідність роботи з великими базами даних для передбачення трендів майбутніх змін.

Особливий інтерес слухачів викликав фрагмент лекції, пов'язаний з поясненням сучасних особливостей формування попиту та пропозиції на ринку нерухомості. Цей інтерес засвідчила кількість питань, яку отримав лектор від вдячних слухачів.

Лекція пана Юрія Піти та обговорення, яке відбулося навколо розглянутих у лекції проблем, дали можливість організаторам освітньої програми підготовки докторів філософії з економіки дещо по-новому поглянути на компетентності та програмні результати навчання економічних аналітиків вищої кваліфікації.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виступ керівника Асоціації фахівців ринку нерухомості (ріелтерів) України перед аспірантами освітньо-наукової програми (ОНП) 051 «Економіка»