Інформація про звіт з практики бакалаврів кафедри управлінських технологій — Університет «КРОК»

Інформація про звіт з практики бакалаврів кафедри управлінських технологій

13 березня 2023 Новини та події

Практична підготовка – невід’ємна, надзвичайно важлива складова професійної підготовки фахівців з менеджменту. Для здобувачів ІV-го курсу бакалаврату, спеціальності «Менеджмент» переддипломна практика тривала 7 тижнів.

Наші здобувачі знайомились з усіма родзинками професії менеджера на передових підприємствах і установах України, таких як: ПрАТ «ОБОЛОНЬ»; ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»; ПрАТ «Завод будівельних виробів – 1»; УВКБ ООН, м. Варшава; Ajax Systems; Регіональна філія «ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ»; Бориспільський Завод Полімерних Труб; ТОВ «ВІДІ ЕЛІТ»; ТОВ «ГОФЕР»; ТОВ «УНІПРИНТ»; ТОВ «Смарт Медікал Центр»; ДП Адідас; Аудиторська компанія ТОВ «ЕДРЕМ»; «Headlight service», ARKA EXPRESS, ПП «Агропродопт», ТОВ «МАЙКЛ ШАФТ» та інші.

І в пятницю, 10 березня 2023 року, відбувся відкритий захист звітів з практики, на якому здобувачі презентували свої результати і надбання. Команді кафедри Управлінських технологій було надзвичайно приємно спостерігати компетентність наших студентів, особистісні здобутки кожного, захоплення від занурення у професію, величезну мотивацію до успішної професійної діяльності.

Вітаємо наших здобувачів з успішним захистом звітів і бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо всім науковим керівникам від Університету: д.е.н., професору Алькемі В.Г., д.е.н.; професору Кириченко О.С.; к.е.н., доценту Пазєєвій Г.М.; к.т.н., доценту Філатову С.А.; ст.викладачу Малій І,Б. Щиро дякуємо нашим партнерам, стейкхолдерам за надану можливість місць практики! Щиро дякуємо Центру розвитку кар’єри КРОК, особисто Карлову Олександру Федоровичу – директору, за активну участь у підборі місць практики!

КРОКуємо разом!

Оновлено: Понеділок, 13 березня 2023 14:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інформація про звіт з практики бакалаврів кафедри управлінських технологій