Випуск медіагіду «ЛітФронт» до Дня народження Тараса Шевченка — Університет «КРОК»

Випуск медіагіду «ЛітФронт» до Дня народження Тараса Шевченка

10 березня 2023 Новини та події

09 березня 2023 року «Літературна кав'ярня» підготувала черговий випуск медіагіду «ЛітФронт», присвячений Тарасу Шевченкові. Біографія Кобзаря – трагічна й велична одночасно. Минають століття, однак слово Шевченка актуальне в усі часи, а сам поет став символом боротьби багатьох поколінь українців за Волю та Незалежність. Так було у 19 і 20 століттях, так лишається й у 21-му, коли росія вкотре намагається знищити все українське.

Рубрики медіагіду розкажуть читачам не тільки про цікаві моменти з біографії великого Кобзаря, але також ознайомлять із вподобаннями поета в одязі та їжі, нагадають нетлінні рядки віршів Тараса Шевченка. Зокрема в рубриці «Кава зі шкварками» представлені факти про найменше в світі видання «Кобзаря», про кількість встановлених пам'ятників поету у світі. Кохання в житті Тараса Шевченка - тема рубрики «Повний зашквар», а в розділі «Подавати гарячим» зібрані «найгарячіші» афоризми поета. Завершується інформаційна частина медіагіду рубрикою «На закуску», яка розповість про останні роки життя Кобзаря. Більше дізнатися про геніального Батька нашої нації можна в соцмережах Коледжу, де публікується медіагід. Читайте, дізнавайтесь, озброюйтесь словом!

Черговий випуск «ЛітФронту» підготувала керівниця проєкту «Літературна кав'ярня» студентка Коледжу Лазаренко Марина.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск медіагіду «ЛітФронт» до Дня народження Тараса Шевченка