Вітаємо з успішним захистом звітів з практики! — Університет «КРОК»

Вітаємо з успішним захистом звітів з практики!

06 березня 2023 Новини та події

03 березня 2023 року здобувачі освітньо-професійного рівня бакалавр ІV-го курсу cпеціальності «Маркетинг» звітували щодо проходження виробничої практики.

Наші студенти проходили практику на передових підприємствах та установах України таких, як: ПрАТ «ОБОЛОНЬ», Українське підприємство АТ «Мотор Січ», Компанія страхова «Рарітет», Логістична компанія «DSV», ТОВ «СТЕЛС ВЕЙП УКРАЇНА», Мережа шоурумів жіночого одягу та аксесуарів «Romashka», ТОВ «ОПТІМАЛ СОЛЮСИНС», ТОВ «Леон Сервіс Плюс», ТОВ ВПК «ЦЕНТРДРУК», «SAYSHO» інтернет-магазин українських брендів, КП «Муніципальна безпека», та інші.

Студенти-бакалаври під час практики продемонстрували високий рівень набутих знань, вмінь, навичок, зібрали факторологічний та аналітичний матеріал, який є базою курсового дослідження.

Вітаємо з успішним захистом звітів з практики!
Бажаємо подальших успіхів! КРОКуємо разом!

Оновлено: Понеділок, 06 березня 2023 23:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з успішним захистом звітів з практики!