Тренінг навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу війни — Університет «КРОК»

Тренінг навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу війни

03 березня 2023 Новини та події

01 березня 2023 року відбувся тренінг навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу війни (з елементами арттерапії) від кафедри психології для студентів Університету «КРОК».

Зі стресом кожен з нас стикався та стикається постійно протягом життя.Подорожі, сесійний період, відповідальна подія у житті, робочі питання й все це під час дії найбільш важкого стресового чинника – війни.

Стрес – це реакція організму на нестандартні та напружені події життя. І саме ця реакція мобілізує резерви організму для подолання ситуації, яка склалась.

Розуміння того, що відбувається з нами, чому ми відчуваємо саме такі емоції та відчуття – це вже перший крок до опанування вміння переживати сильні стресові ситуації з позитивними надбаннями для себе.

Саме тому теоретична частина тренінгу від заступниці завідувача кафедри психології, доц. кафедри психології, канд. психологічних наук Никоненко О.В. була присвячена розкриттю поняття стресу та методам як з ним справлятись.

А вже разом з арттерапевткою, менеджеркою проєкту «Кімнати терапії іграшкою», студенткою магістратури Університету «КРОК» Вальковською Марією на практичній частині тренінгу учасники спробували методи заземлення та стабілізації свого стану арттерапевтичними матеріалами. Також дізнались про те, що:

арттерапія - це про активізацію власного потенціалу;

творити може кожен та будь-чим.

Дихали, малювали, ліпили, виминали у пісок напруження та спілкувались.

Кожен отримав заряд позитивних емоцій та щирі посмішки один одного!

Трішки долучитись та глянути як це було можна у фотозвіті.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Тренінг навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу війни // 01.03.2023

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 03 березня 2023 12:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінг навичок психологічної самодопомоги в умовах тривалого стресу війни