Новий постійний проєкт для студентів - Клуб дебатів — Університет «КРОК»

Новий постійний проєкт для студентів - Клуб дебатів

21 лютого 2023 Новини та події

Минулого тижня комітет із міжнародних питань Студентської ради Коледжу започаткував новий постійний проєкт для студентів - Клуб дебатів.

На першій зустрічі, яка відбулася 16 лютого 2023 року, учасники дізналися про основні принципи ведення дебатів та їхні найпопулярніші формати. За словами ініціаторки проєкту Селіверстової Карини, «перша зустріч була пробною: кожен із нас розвивається, йде до мети шляхом помилок, а дебатний клуб для того й започаткований, аби зменшити їхню кількість у публічних виступах». Наприкінці заходу студенти пропонували цікаві та актуальні теми для дебатів, доводячи аудиторії, чому саме їхню тему необхідно розглянути першочергово. Наступного тижня відбудеться друга зустріч клубу, на учасників очікують новий досвід та враження.

Оновлено: Понеділок, 20 лютого 2023 22:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новий постійний проєкт для студентів - Клуб дебатів