Змагання з волейболу між студентами Університету та Коледжу — Університет «КРОК»

Змагання з волейболу між студентами Університету та Коледжу

14 лютого 2023 Новини та події

13 лютого 2023 року Студентська рада Університету та Департамент зі студентських питань, до тижня проєктів на честь дня народження Студради, провели змагання з волейболу між студентами Університету та Коледжу.

Початок заходу відкрив Театр танцю Університету зі своїм яскравим cheerleading виступом. Такої групи підтримки в нашому закладі ще не було! Всі гравці, що завітали на турнір були сформовані в чотири команди. Запекла боротьба тривала чотири раунди після чого перемогу здобула команда Фахового Коледжу. За перше місце був вручений солодкий приз. А також зроблено багато крутих фото з нашими учасниками та командою Театру танцю. Попереду ще тиждень класних заходів, які точно залишаться в історії Університету.

Дякуємо, що долучаєтесь!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Змагання з волейболу між студентами Університету та Коледжу