Підвищення кваліфікації «Діджиталізація результатів наукових досліджень» — Університет «КРОК»

Підвищення кваліфікації «Діджиталізація результатів наукових досліджень»

08 лютого 2023 Новини та події

З 30 січня по 08 лютого 2023 року в Університеті «КРОК» було проведено курс підвищення кваліфікації «Діджиталізація результатів наукових досліджень».

Лектор курсу - Мігус Ірина Петрівна доктор економічних наук, професор, Головний редактор журналів «Вчені записки Університету «КРОК» та «Economics, Finance And Management Review» (Tallinn, Estonia).

Протягом занять слухачі курсу отримали професійні компетенції використання інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій у науковому процесі, насамперед сьогодні ці питання є наріжним каменем дослідницької діяльності в університетах. Найбільший практичний інтерес серед слухачів курсу викликали навички роботи в міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science, Google Scholar.

Учасники курсу опанували практичні можливості взаємодії з відомими міжнародними науковими журналами та просування публікації власних результатів досліджень, дотримання принципів академічної доброчесності.

Організаційний супровід заходу - Держак Н.О. доцент кафедри маркетингу та поведінкової економіки.

Щиро дякуємо Ірині Петрівні та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Оновлено: Середа, 08 лютого 2023 16:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підвищення кваліфікації «Діджиталізація результатів наукових досліджень»