Звіт щодо проходження виробничої практики — Університет «КРОК»

Звіт щодо проходження виробничої практики

27 січня 2023 Новини та події

17 і 20 січня 2023 року здобувачі магістратури ІІ-го курсу cпеціальності «Менеджмент» освітніх програм: «Якість, стандартизація та сертифікація», «Управління проєктами» звітували щодо проходження виробничої практики.

Наші студенти проходили практику на передових підприємствах та установах України таких, як: ДП «Укрметртестстандарт», ДП «Дніпростандартметрологія», ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ДІВЕЛОПМЕНТ СЕРВІС», ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ АКТІВІТІС», ТОВ «Дан-Фарм Україна» та інші. Студенти-магістри під час практики продемонстрували високий рівень набутих знань, вмінь, навичок, зібрали факторологічний та аналітичний матеріал, який є базою дипломного дослідження.

Вітаємо з успішним захистом звітів з практики!
Бажаємо подальших успіхів!
КРОКуємо разом!

Оновлено: П'ятниця, 27 січня 2023 11:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Звіт щодо проходження виробничої практики