Виставка «Світ Сковороди» — Університет «КРОК»

Виставка «Світ Сковороди»

11 грудня 2022 Новини та події

7 грудня 2022 року студенти Коледжу побували в Національному центрі «Український Дім» на виставці до 300-річчя з дня народження Григорія Савича Сковороди.

Як зазначають організатори мистецької події, експозиція покликана показати «багатосвіття Сковороди та заохотити якомога більше людей до глибшого пізнання ідей однієї з ключових фігур українського пантеону класиків».

Студенти із захопленням розглядали експонати виставки: рукописи, автографи, першодруки, списки, графіку та малюнки самого Григорія Савича. Також незабутнє враження залишила вціліла статуя Сковороди зі зруйнованого російськими обстрілами національного музею в селі Сковородинівка.

Відвідини виставки відбулися в рамках тематики першого випуску медіагіду «ЛітФронт» за підтримки проєкту «Літературна кав’ярня».

Оновлено: Понеділок, 12 грудня 2022 21:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виставка «Світ Сковороди»