Засідання історико-економічного гуртка — Університет «КРОК»

Засідання історико-економічного гуртка

11 грудня 2022 Новини та події

09 листопада 2022 року відбулось засідання історико-економічного гуртка кафедри теоретичної та прикладної економіки. Працюємо вже 7 років. Нині обговорювалась тема: «Українські підприємці та українська ідентичність».

Під час обговорення звучали імена видатних українських підприємців ІХ, ХХ століть та наших сучасників. Всі вони в різний час долучились до збереження української мови, культури, української церкви, до створення українських політичних партій та громадських організацій. Відтак, українські підприємці сприяли створенню та зміцненню української державності.

У роботі гуртка, попри всі проблеми, повязані зі світлом та звязком, взяли участь 30 студентів бакалаврату Університету та Коледжу. Готуємо дослідження, які будуть оприлюднені на науковій конференції в квітні 2023 р.

Гуртківці вдячні проректорові пані Наталії Наконечній за те, що вона доєдналась до заходу.

Оновлено: Понеділок, 12 грудня 2022 19:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання історико-економічного гуртка