Засідання Круглого столу наукового гуртка юридичного факультету — Університет «КРОК»

Засідання Круглого столу наукового гуртка юридичного факультету

06 грудня 2022 Новини та події

06 грудня 2022 року, у рамках роботи наукового гуртка юридичного факультету «Теоретичні та практичні питання застосування медіаційних процедур у різних сферах суспільного життя в Україні», відбулося засідання Круглого столу, присвячене річниці з прийняття 16 листопада 2021 року Закону України «Про медіацію».

У засіданні взяли участь викладачі юридичного факультету, здобувачі другого рівня вищої освіти «Магістр» за спеціалізацією «Медіація», студенти 1 та 4 курсів юридичного факультету Університету, і навіть 4 курсу юридичного відділення КЕПІТ, які вже обирають майбутню спеціалізацію для подальшого навчання в університеті. Модератором заходу виступила керівник гуртка, к.ю.н., доцент Доляновська І.М. Учасники заходу мали змогу обговорити низку наступних важливих питань розвитку медіації у нашому суспільстві:

• шляхи подальшої популяризації інституту медіації в соціумі;
  • актуальні питання створення реєстру медіаторів;
  • нейтральність медіатора;
  • особливості роз'язку сімейних, корпоративних спорів та спорів в адміністративно-правових відносинах;
  • яким чином та чи здійснюється державна підтримка інституту медіації тощо.

Учасники заходу були раді можливості поспілкуватися в режимі «живого спілкування» та в режимі реального часу обговорити нагальні питання розвитку даного виду альтернативного вирішення спорів!

Оновлено: Середа, 07 грудня 2022 18:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання Круглого столу наукового гуртка юридичного факультету