Подяка від «Ідея Банку» для Коледжу й Університету — Університет «КРОК»

Подяка від «Ідея Банку» для Коледжу й Університету

06 грудня 2022 Новини та події

Наприкінці листопада 2022 року Фаховий коледж і Університет «КРОК» отримали Подяку від голови правління АТ «Ідея Банк» Власенка М.В. за активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня», підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий внесок у наближення нашої Перемоги.

Акція «Смілива гривня», за словами організаторів – представників Національного банку України, «мала за мету об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії». Одним із банків-партнерів ініціативи був «Ідея Банку», якому Коледж та Університет передали зібрані кошти.

Дякуємо лідерам проєкту «Незламні», студентам і батькам Коледжу, Університету, усім небайдужим, хто підтримав благодійну акцію!

Оновлено: Вівторок, 06 грудня 2022 20:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Подяка від «Ідея Банку» для Коледжу й Університету