Студенти Фахового коледжу виготовляють окопні свічки — Університет «КРОК»

Студенти Фахового коледжу виготовляють окопні свічки

06 грудня 2022 Новини та події

Коледж продовжує гуртувати студентів, батьків, усіх небайдужих задля підтримки ЗСУ. Минулого тижня (з 29.11. по 02.12.) студенти першого й другого курсів за ініціативи лідерів проєкту «Незламні» долучилися до виготовлення окопних свічок.

Студенти Коледжу взяли участь у вельми потрібній справі для наших захисників - виготовленні окопних свічок. Усі працювали з наснагою та завзяттям, розуміючи, наскільки важливою й відповідальною є спільна праця. У деякі дні учасники виготовляли свічки за відсутності світла, що додавало ще більшої символічності процесу.

Для здоров'я й міцності наших воїнів також активісти вирішили до пакунків із печивом додавати горіхи. Студенти підтримали ініціативу і разом із «Незламними» кололи й чистили волоські горіхи.

Дякуємо всім, хто долучився до цих важливих справ.

Незламність і єдність є запорукою Перемоги! А допомога нашим героїчним воїнам - честь і обов'язок кожного українця!

Чекаємо й надалі на участь наших надзвичайних студентів у майбутніх заходах на підтримку ЗСУ.

Оновлено: Середа, 07 грудня 2022 18:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Фахового коледжу виготовляють окопні свічки