Коледж відвідав Національний музей Голодомору – геноциду — Університет «КРОК»

Коледж відвідав Національний музей Голодомору – геноциду

28 листопада 2022 Новини та події

25 листопада 2022 року студентська молодь Фахового коледжу Університету «КРОК» долучилась до комеморативних заходів на вшанування жертв Голодоморів української нації в Національному музеї Голодомору – геноциду.

Захід відбувся за підтримки департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Студентство мало змогу відвідати вражаючі експозиції Музею, у тому числі унікальну виставку «Leica, що бачила Голодомор», у рамках якої можна було побачити оригінальний альбом з фотографіями Харкова 1933 року та фотоапарат Leica ІІ, яким вони були зроблені.

Вогонь пам’ятних свічок та багряних гвоздик, покладених біля скульптури «Гірка пам’ять дитинства» торкаються глибин душі кожного українця.

Сьогодні, в часи найбільших викликів, як ніколи важливо пам’ятати, українська нація – нація Героїв, яка обов’язково вчергове вистоїть й переможе.

Оновлено: Понеділок, 28 листопада 2022 10:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коледж відвідав Національний музей Голодомору – геноциду