Візит робочої групи Університету «КРОК» до Молдови (м. Кишинів) — Університет «КРОК»

Візит робочої групи Університету «КРОК» до Молдови (м. Кишинів)

08 листопада 2022 Новини та події

03-04 листопада 2022 року, у рамках Міжнародного проєкту «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні/COOPERA. Еразмус+», відбувся візит робочої групи Університету «КРОК» до Молдови (м. Кишинів).

Університет «КРОК» представила завідувач кафедри міжнародних відносин та журналістики Неля Момот, яка відвідала Academy of Economic Studies of Moldova.

У ході візиту відбулося обговорення пілотування дуальних програм вищої освіти та їх основні досягнення. В Університеті «КРОК» цей проєкт пілотується на спеціальності «Журналістика», тому корисно було ознайомитися зі специфікою таких програм у Молдові.

Неля Момот презентувала загальний опис моделі дуальної вищої освіти, яку впроваджує Університет «КРОК». Досвід роботи Academy of Economic Studies of Moldova з дуальної освіти стане у нагоді для інтеграції цього проєкту в Університеті «КРОК».

Оновлено: Вівторок, 08 листопада 2022 18:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Візит робочої групи Університету «КРОК» до Молдови (м. Кишинів)