Організаційні збори зі здобувачами 2-го курсу спеціальності «Маркетинг» — Університет «КРОК»

Організаційні збори зі здобувачами 2-го курсу спеціальності «Маркетинг»

12 жовтня 2022 Новини та події

07 жовтня 2022 року кафедра маркетингу та поведінкових наук Університету «КРОК» успішно провела організаційні збори зі здобувачами 2-го курсу, спеціальність «Маркетинг» на якій, завідувачка кафедри д.е.н., професор Петрова І.Л. познайомила студентів з особливостями організації навчального процесу, зосередила увагу здобувачів на участі у науковій роботі; куратор груп, к.е.н., доцент Усов М.А., наголосив на важливості фінансової та академічної дисципліни та зазначив, що професорсько-викладацький склад відкритий до діалогу.

У ході організаційної зустрічі також виступила начальник відділу по роботі з регіональними представництвами, старший викладач кафедри Мала І.Б., яка висвітлила алгоритм надання підтримки і супроводження здобувачів заочно та дистанційної форми навчання. Впродовж зустрічі були обрані старости груп: лідери думок, які ініціативні, мають багато ідей і готові представляти інтереси своїх одногрупників. Зустріч була результативною, кожен студент мав можливість отримати відповідь на актуальні запитання.

Разом КРОКуємо до ПЕРЕМОГИ!

Оновлено: Середа, 12 жовтня 2022 15:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційні збори зі здобувачами 2-го курсу спеціальності «Маркетинг»