Настановча-зустріч команди кафедри управлінських технологій — Університет «КРОК»

Настановча-зустріч команди кафедри управлінських технологій

05 жовтня 2022 Новини та події

4 жовтня 2022 року в онлайн форматі відбулась настановча-зустріч команди кафедри Управлінських технологій Університету «КРОК» з магістрами 2 курса спеціальності «Менеджмент» ОП «Адміністративний менеджмент», ОП «Управління закладами освіти», ОП «управління проєктами», ОП «Якість, стандартизація, сертифікація».

Завідувач кафедри д.е.н., професор Віктор Григорович Алькема проінформував здобувачів щодо робочих навчальних планів освітньої діяльності та ознайомив з нормативним і навчально-методичним забезпеченням виробничої практики. На зустрічі здобувачі познайомилися з науковими керівниками виробничої практики та отримали відповіді на актуальні питання щодо організації практики.

Команда кафедри управлінських технологій бажає всім здобувачам успішного проходження виробничої практики, підвищити свій рівень професійних вмінь та навичок і зібрати фактологічний і аналітичний матеріал для написання магістерської роботи. Пам'ятаємо, кожен фронт важливий!

Сильна Україна потребує нову генерацію управлінців! КРОКуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

Оновлено: Середа, 05 жовтня 2022 15:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Настановча-зустріч команди кафедри управлінських технологій