Засідання кафедри психології — Університет «КРОК»

Засідання кафедри психології

04 жовтня 2022 Новини та події

23 вересня 2022 року в онлайн форматі в ННІ психології Університету «КРОК» відбулось відкрите засідання кафедри психології.

На засіданні були присутні штатні викладачі, кандидати і доктори психологічних наук, методисти кафедри психології та запрошені зовнішні гості. Серед них:

1. Людмила Миколаївна Карамушка, доктор психологічних наук, професор, дійсний член НАПН України, заступник директора Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України з науково-організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків, президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП).
  2. Олена Альбертівна Ліщинська, професор кафедри теоретичної та практичної психології національного університету Львівська політехніка, доктор психологічних наук, доцент.
  3. Олександр Миколайович Плющ, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.
  4. Галина Віталіївна Кудринська, доктор філософії в галузі психології, керівник експертної групи з питань класифікації функцій і посад державної служби Генерального департаменту з питань політики оплати праці та функціонального розвитку державної служби Національного агентства України з питань державної служби.
  5. Ілона Леонідівна Довгань, магістр психології, телеведуча.
  6. Святослава Борисівна Федорець, аспірантка Університету «КРОК», психолог, заступник директора Асоціації сексологів та сексотерапевтів України, викладач Національного інституту сексології та сексуального здоров'я.

На засіданні була проведена презентація Освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти зі спеціальності 053 «ПСИХОЛОГІЯ». Презентацію провела гарант програми - доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри психології Петрунько Ольга Володимирівна. Відбулося активне обговорення програми. Виступили представники професорсько-викладацького складу кафедри та запрошені зовнішні учасники відкритого засідання. Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти зі спеціальності 053 «ПСИХОЛОГІЯ» отримала схвальні відгуки.

Вдячні всім колегам - зовнішнім стейкхолдерам, які взяли участь у обговоренні програми, підтримали і висловили конструктивні думки та пропозиції щодо вдосконалення!

Оновлено: Вівторок, 04 жовтня 2022 19:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання кафедри психології