#проКРОК: враження від навчання студентки 2 курсу спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

#проКРОК: враження від навчання студентки 2 курсу спеціальності «Туризм»

16 серпня 2022 Новини та події

Спочатку мені здавалось, що вступати в доволі новий університет буде помилкою, але зараз я так не вважаю. Тут круті викладачі, з якими дуже легко спілкуватись, це – незвичайні люди, це – наставники, які завжди готові допомогти.

По спеціальності найбільше захопило вивчення різних частин світу та практика, зустрічі з різними фахівцями були дуже корисними. З туристичних заходів запам'ятались Качанівка та Соколиний хутір, мабуть через те, що вони проходили офлайн, і це були одні з перших пригод разом з одногрупниками, що було просто неймовірно! Я отримала хоч і невеликий, але досвід у проведенні екскурсій.

Вокал, хореографія, концерти та свята, різні цікаві заходи – все це є також в нашому університеті. Я дуже задоволена, що вступила до КРОКу, адже з часом він стає не просто університетом, а справжньою сім'єю.

Левківська Ганна
студентка 2 курсу
спеціальності «Туризм»,
група ТУР-21