#ПроКРОК: відгук випускника ОП «Комп’ютерні науки» Е.Потапенка — Університет «КРОК»

#ПроКРОК: відгук випускника ОП «Комп’ютерні науки» Е.Потапенка

12 серпня 2022 Новини та події

«Більшу частину свого часу я присвятив роботі в студентській лабораторії Університету «КРОК»: додавав нові функції та покращував телеграм-бота та його сміжні сервіси, розроблював спочатку в команді з В. Валігуном систему електронних відомостей, а потім продовжив розробку самостійно, коли він успішно став частиною програми мобільності.

З навчального процесу мені дуже допомогла можливість вибору дисциплін.

У професійній роботі мені допомогли курси:

• технології розподілених систем Тимчука О.С.
  • хмарні технології та операційні система Лукутіна О.
  • цікавими також були «робота в команді» Медведєвої О.М. та «управління IT проєктами» Рача В.А.

Дуже круто було створити проєкт в команді з одногрупниками.

Лектори з інших підприємств були б дуже корисними також, але я думаю їх необхідно було б давати набагато раніше. Оскільки за моєю спиною робота та навчання в Коледжі (подати документи після 9-го класу мене надихнула моя мама, оскільки вона також навчалась та отримала свій диплом в Університеті «КРОК». ), багато чого, що мені було б цікаво я вже знав, і я не виключення.)»

Оновлено: П'ятниця, 12 серпня 2022 16:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #ПроКРОК: відгук випускника ОП «Комп’ютерні науки» Е.Потапенка