#проКРОК: відгук випускника магістратури — Університет «КРОК»

#проКРОК: відгук випускника магістратури

01 серпня 2022 Новини та події

Відгук випускника магістратури у 2022 році, спеціальність «Менеджмент», освітня програма «Адміністративний менеджмент», група МЕН/АМ м-20-дст Померанцева Максима Сергійовича.

«Я, Померанцев Максим Сергійович, маю вищу медичну освіту. Лікар з 20-річним досвідом. Дуже вдячний долі, що мене звела з Університетом «КРОК», де я отримав другу вищу освіту, здобувши ступінь магістра з адміністративного менеджменту.

На своєму прикладі я впевненний, що людині завжди треба навчатися та розширювати свої горизонти наукового світосприйняття, особливо, якшо ти вмотивована особистість з лідерськими амбіціями та намірами на успіх у своїй професійної діяльності. Тому впевнений і дуже вдячний професорам і викладачам кафедри управлінських технологій за можливість пізнати для мене нову спеціальність та подальше професійне зростання у своєї діяльності!

Миру і процвітання КРОКівській родині, хай ще багато поколінь українців здобувають високоякісну освіту у Вашому закладі!!!

Впевнено крокуємо до Перемоги, віримо в ЗСУ, Слава Україні!!!»

Оновлено: Понеділок, 01 серпня 2022 20:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК: відгук випускника магістратури