Випуск спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» — Університет «КРОК»

Випуск спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»

11 липня 2022 Новини та події

6 липня 2022 року дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

З вітальним словом виступили: директорка Коледжу, кандидатка економічних наук, Відмінник освіти України, нагороджена відзнакою Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності у вигляді ордену «За розбудову освіти», Зірка КРОКу 2011 року Людмила Петрівна Сумбаєва; Проректорка з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології, Відмінник освіти України, нагороджена Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» Наталія Василівна Наконечна. Заступниці директорки Коледжу Ірина Вікторівна Рибак та Наталія В’ячеславівна Степаненко вручили випускникам подяки за кращу роботу в проєктній діяльності Коледжу.

Вітаємо усіх, хто пройшов нелегкий шлях, особливо тих студентів, які отримали дипломи з відзнакою: Гончаренка Олександра, Цуканова Дмитра, Фещенка Микиту. Крисовій Дар’ї та Порхуну Артему вручив пам'ятну відзнаку «Естафета Успіху» випускник Коледжу 2015 року спеціальності «Обслуговування програмних систем та комплексів» Олександр Шаповаленко. Випускниця Коледжу 2013 року спеціальності «Маркетингова діяльність» Наталія Нагірна вручила пам'ятну відзнаку «З КЕПІТом у серці, з КРОКом назавжди» Цуканову Дмитру, Чусю Олександру та Науменку Іллі.

А директорка Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва нагородила такою відзнакою Наталію Нагірну, оскільки випускниця продовжує працювати зі студентами коледжу та бере участь в проєктній діяльності дотепер.

Випускників вітали музичним подарунком, піснею «Романтика» Олександра Ковальова, випускниця коледжу 2021 року, спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та Порхун Кирило, брат випускника Артема Порхуна; учасники вокальної студії Університету «КРОК»: Янчарук Валентин піснею «Another love»; Півак Аліна та Мацьовита Аліна виконали патріотичну пісню «Моя Україна».

Переглянути яким чином відбувалась церемонія вручення дипломів можна на YouTube-каналі KROK University

Оновлено: Понеділок, 11 липня 2022 17:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Випуск спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»