Заслухано презентацію та обговорено результати дисертаційної роботи — Університет «КРОК»

Заслухано презентацію та обговорено результати дисертаційної роботи

08 липня 2022 Новини та події

6 липня 2022 року на засіданні кафедри управлінських технологій було заслухано презентацію та обговорено результати дисертаційної роботи Ельгувірі Хатіма здобувача спеціальності 073 «Менеджмент», науковий керівник, доктор економічних наук, професор Рокоча Віра Володимирівна.

Цю роботу підготовлено на здобуття наукового ступеня доктора філософії на тему: «Управління якістю продукції як фактор міжнародної конкурентоспроможності компанії».

Рецензенти роботи: д.е.н., професор Алькема Віктор Григорович, д.е.н., професор Кириченко Оксана Сергіївна. Після незначного доопрацювання дисертаційну роботу буде захищено в разовій спеціалізованій раді Університету «КРОК».

Бажаємо Ельгувірі Хатіму успішного захисту!

Оновлено: П'ятниця, 08 липня 2022 13:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Заслухано презентацію та обговорено результати дисертаційної роботи