Перша церемонія випуску – 2022 у Коледжі — Університет «КРОК»

Перша церемонія випуску – 2022 у Коледжі

13 червня 2022 Новини та події

9 червня 2022 року розпочалися церемонії вручення довгоочікуваних дипломів молодшого спеціаліста випускникам Коледжу економіки права та інформаційних технологій. Прикметно, що випуск спеціальності «Готельно-ресторанна справа» планувалось провести ще 3 березня. Однак 24 лютого змінило все...Ця зустріч стала надзвичайно важливим промінчиком радості для випускників та їх батьків, викладачів, адміністрації Коледжу, всієї КРОКівської родини.

Під час заходу з натхненним словом до випускників звернулись директорка Коледжу Людмила Петрівна Сумбаєва, проректорка з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Університету Наконечна Наталія Василівна. Свої побажання випускникам висловив Голова Асоціації випускників Університету «КРОК», директор Центру розвитку кар’єри Олександр Федорович Карлов. Радісно було почути величезний калейдоскоп чудових відеозвернень. Це сердечні та обіймаючі слова від улюбленого куратора та завідувачки економічного відділення Вайнорес Ірини Григорівни. Захопливі та емоційні привітання випускникам директорка Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Горохова Людмила Петрівна. Мотивуючою була відеопромова чудової викладачки з фахових дисциплін Романової Марії Ігорівни, завідувачки відділення сфери обслуговування Яна Олегівна Юрченко. Випускники також мали змогу почути вітальні слова завідувачки кафедри туризму Людмили Федорівни Мелько.

Дипломи з відзнакою отримали:

• Анісімова Анна Олексіївна
  • Водич Катерина Сергіївна
  • Латюк Вікторія Сергіївна

Почесні грамоти «Вірність КРОКу»: Годун Сергій Вікторович, Годун Наталія Володимирівна, Гороховський-Лагодзінський Дмитро Анатолійович, Гороховська-Лагодзінська Світлана Юріївна, Шейн Руслан Миколайович, Шейн Марія Іванівна, Маруховський Олег Олександрович, Маруховська Вікторія Станіславівна, Попова Олена Ігорівна.

Надзвичайно приємною частиною церемонії було відзначення найактивніших студентів. Заступниця директорки з наукової та методичної роботи Ірина Вікторівна Рибак привітала усіх випускників та вручила відзнаку «With love» Шейн Анеліні та Діані, Писаченко Олександрі. Заступниця директорки з виховної роботи Степаненко Наталія В’ячеславівна та голова Студентської ради Коледжу Гричик Георгій привітали випускників та вручили Подяки за активну участь у студентському житті Коледжу, допомогу деканату у ролі студентського куратора Гордієнко Катерині, Поповій Алевтині, Погорілому Дмитру, Шейн Анеліні, Вечірко Валерії.

Приємною несподіванкою були відеозвернення самих випускників, виступи з подякою батьків наших чудових випускників.

Символічним та натхненним став подарунок – пісня «Я не здамся без бою» у виконанні соліста Вокальної студії Університету «КРОК» Янчарука Валентина.

Оновлено: Понеділок, 13 червня 2022 18:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перша церемонія випуску – 2022 у Коледжі