Інструменти «м'якої сили»: інтенсив — Університет «КРОК»

Інструменти «м'якої сили»: інтенсив

13 червня 2022 Новини та події

09 червня 2022 року в рамках курсу професійного розвитку «Управлінський інтелект для освітян» відбувся інтенсив присвячений інструментам «м'якої сили».

Серед спікерів була випускниця магістратури 2022 року Інституту менеджменту та освіти дорослих Університету «КРОК» , спеціальності «Менеджмент» двох ОП «Управління закладами освіти» та «Управління проєктами» Ольга Наконечна.

Ольга Наконечна є професійною тренеркою з ділового етикету, етики, крос-культурних комунікацій; засновницею Школи ділової етики та етикету з властивою їй елегантністю пояснила специфіку спектру етичних норм в освіті, надала практичні рекомендації щодо принципів забезпечення академічної доброчесності і корпоративного кодексу.

Натхнений виступ пані Ольги мотивував працювати над собою аудиторію професіоналів. Кафедра управлінський технологій Університету «КРОК» пишається Ольгою, яка є управлінцем нового часу!

Оновлено: Вівторок, 14 червня 2022 11:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інструменти «м'якої сили»: інтенсив