У Коледжі тривають атестації здобувачів — Університет «КРОК»

У Коледжі тривають атестації здобувачів

07 червня 2022 Новини та події

Червень плідний на дуже важливі події для життя нашого Коледжу. Адже відбуваються Атестації з відповідності вимогам стандартів вищої освіти засвоєних здобувачами вищої освіти знань, умінь, інших компетентностей.

У дистанційному форматі відбулись комплексні державні іспити з фаху, результатами яких стало присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст з наступних спеціальностей: «Право» та освітні програми «Право Європейського Союзу», «Правова діяльність на ринку нерухомості»; 051 «Економіка» освітня програма «Економіка»; 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітня програма «Комерційна логістика».

Щиро дякуємо професорсько-викладацькому складу, наставникам, викладачам, що впродовж всіх років навчання студентів були тими, хто допомагав будувати освітню траєкторію успіху наших випускників.

Особлива подяка членам екзаменаційних комісій, а саме: Француз А.Й., завідувач кафедри державно-правових дисциплін Університету «КРОК», докт. юрид. наук, професор, заслужений юрист України, Герой України; Григорчук М.В., декан юридичного факультету Університету «КРОК»; Доляновська І.М., доц. кафедри державно-правових дисциплін, голова циклової комісії з фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін юридичної підготовки; Гофман М.О., голова циклової комісії з підготовки у сфері економіки, канд. екон. наук, доц. кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК»; Пекні Г.Б., канд. екон. наук, доц. кафедри теоретичної та прикладної економіки; Дзюбку В.В., ст.викл. кафедри теоретичної та прикладної економіки; Алькемі В.Г., завідувач кафедри управлінських технологій Університету «КРОК», докт. екон. наук, професор; Пазєєва Г.М., голова циклової комісії з підготовки у сфері комерційної логістики, канд. екон. наук, доц. кафедри управлінських технологій; Чаюн Н.С., канд.пед.наук, доц. кафедри управлінських технологій.

Щиро вітаємо всіх здобувачів з успішним складанням Комплексного екзамену з спеціальності та присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Бажаємо й подальших успішних складань під час прийдешніх атестацій в Коледжі.

Оновлено: Вівторок, 07 червня 2022 15:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У Коледжі тривають атестації здобувачів