Захист дипломних робіт у Бізнес Школі «КРОК» — Університет «КРОК»

Захист дипломних робіт у Бізнес Школі «КРОК»

01 червня 2022 Новини та події

25-26 травня 2022 року відбувся захист дипломних робіт у Бізнес Школі «КРОК» на здобуття ступеня магістр спеціальність «Бізнес адміністрування», більш відомого в світі як МВА. Всі презентовані проєкти інноваційні та про зміцнення потенціалу нашої незламної України.

Теми дипломних робіт були присвячені:

• відкриттю пологового будинку з генетичною лабораторією, бо нас здорових і сміливих має бути більше;
  • запуску ветеринарної клініки, бо про чуйність українців та про їх ставлення до домашніх улюбленців знає весь світ; виготовленню сітки для армування в будівництві, бо країні треба відновлювати те, що зруйновано війною;
  • створенню бурової компанії, розвитку родовищ вуглеводнів, бо нам дуже треба посилити незалежність від енергоносіїв;
  • підвищенню ефективності виробничого потоку в галузі автомобілебудування, бо турботливо ставимося до ресурсів;
  • створенню додаткових профітцентрів, бо дуже хочемо зберегти команду в 450 гравців;
  • як вивести на ринок корисні бади національного виробника, бо всім нам потрібно підтримувати форму, щоб боротися за перемогу на різних фронтах.

Бізнес Школа «КРОК» вдячна всім студентам, за сміливість, рішучість, креативність та інноваційність, і те, що в непростих умовах ви змогли продемонструвати чудові результати. Слова вдячності та глибокої поваги ми адресуємо команді високофахових викладачів – наукових керівників студентів, які допомагали, консультували, переживали за своїх студентів – Оксані Демченко, Олександру Грухалю, Вікторії Поліщук, Олені Сіукаєвій, Роману Романцову.

Щиро бажаємо успіхів в реалізації проєктів нашим студентам.
Разом до перемоги! У Бізнес Школі «КРОК» триває набір у нову групу МВА!

Старт очікуємо в жовтні 2022 року!

Оновлено: Середа, 01 червня 2022 15:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист дипломних робіт у Бізнес Школі «КРОК»