Критичне мислення та аналіз: онлайн-сecія — Університет «КРОК»

Критичне мислення та аналіз: онлайн-сecія

28 травня 2022 Новини та події

Ми часто відволікаємось і витрачаємо наш час на непотрібні речі, що не приносять нам ні продуктивного результату, ні задоволення. Тож чому б не використати цей час на тренування мислення?

27 травня 2022 року ЛІДЕРИ Коледжу, які є учасниками ініціативи команди EducationUSA, за проєктом «Теens' Skills-Up Club» зустрілися на IV-му засіданні. Команда Клубу Фахового коледжу Університету «КРОК» під керівництвом Наталії Степаненко провели онлайн-сecію на тему: «Критичне мислення та аналіз», на якій вчилися вмінню шукати, накопичувати потрібну якісну інформацію, здійснювати пошук шляхів вирішення завдань, оцінювати позитивні та негативні наслідки прийнятих рішень.

Наприкінці кожного дня можна проаналізувати:

• Про що я сьогодні думав за день?
  • Коли я мислив при цьому про якісь дурниці, а коли, навпаки, думав продуктивно?
  • Що я сьогодні зрозумів нового?
  • Чи дозволив я сьогодні якійсь негативній думці мене «вимкнути» на якийсь час?
  • Якби можна було б повторити цей день – щоб я подумав/зробив інакше?
  • Чи впливали на мене думки інших, чи я діяв відповідно до власних переконань і цінностей?

Якщо робити це регулярно – ваше мислення почне змінюватися. Молодь отримувала від зустрічі позитивні емоції, ділилася своїми проблемами та спільно знаходила вихід з тієї чи іншої ситуації... А тепер вже з нетерпінням студентство чекає наступного, п’ятого заняття!!!

Оновлено: Субота, 28 травня 2022 12:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Критичне мислення та аналіз: онлайн-сecія