Вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Coursera» — Університет «КРОК»

Вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Coursera»

24 травня 2022 Новини та події

Шановні викладачі!

Інформуємо про можливість взяти участь у вебінарі «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Coursera».

26 травня 2022 року о 13:00 на комунікаційній платформі Zoom за покликанням відбудеться вебінар. Він проводиться з метою інформування про унікальні можливості безкоштовного використання освітніх онлайн платформ для ефективної організації освітнього процесу.

До участі запрошуються уповноважені представники закладів фахової передвищої та вищої освіти, відповідальні за використання цифрових ресурсів, інструментів та послуг.

Під час вебінару мова йтиме про:

• особливості організації навчання на базі платформи «Coursera»;
  • роль уповноважених представників закладів у керуванні процесами реєстрації, надання доступу до курсів, моніторингу результатів;
  • можливі підходи та моделі впровадження відкритих онлайн-курсів в освітні програми;
  • форми взаємодії з мережею уповноважених представників закладів освіти.

До зустрічі онлайн! Все буде Україна!

Оновлено: Вівторок, 24 травня 2022 13:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Coursera»