Як оформити профіль у LinkedIn аби роботодавець тебе точно помітив? — Університет «КРОК»

Як оформити профіль у LinkedIn аби роботодавець тебе точно помітив?

17 травня 2022 Новини та події

Багато хто зараз починає пошук роботи в іншому місті або навіть за кордоном, тому команда UGEN спільно з Університетом «КРОК» підготувала цікавий, а головне корисний захід – ????Як оформити профіль у LinkedIn аби роботодавець тебе точно помітив?

LinkedIn — це соцмережа для ділового спілкування, пошуку співробітників та відкритих вакансій. Тому у переліку ваших LinkedIn-друзів, ймовірніше, будуть не ваші колишні однокласники, а колеги з різних місць роботи та HR-и різних компаній. Навіть статуси у LinkedIn стосуються не сімейного стану, а того, наскільки активно користувач шукає роботу і яку саме.

Навіщо потрібен LinkedIn?

• Розвиток кар’єри і пошук роботи.
  • Підтримка з боку випускників однієї Alma Mater.
  • Бізнес: розширення та укріплення професійних зв’язків.

Тож, пошук роботи — лише одна з причин зареєструватися у LinkedIn. Зрештою, LinkedIn — це соцмережа для налагодження ділових контактів.

Під час Zoom-зустрічі:

• Створимо разом профіль у LinkedIn;
  • Обговоримо принцип роботи професійної соцмережі;
  • Поділимося порадами для заповнення профілю.

17 травня об 11:00 чекаємо на тебе у Zoom.

Спікер — Анастасія Сичова, CEO в UGEN.

Зацікавило? Тоді реєструйся,заповнивши АНКЕТУ, аби не пропустити більше крутих кар'єрних можливостей!

Бережи себе! Все буде Україна!

#UGEN #захід #онлайн

Оновлено: Середа, 18 травня 2022 13:06

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Як оформити профіль у LinkedIn аби роботодавець тебе точно помітив?