Відбір студентів на програми мобільності — Університет «КРОК»

Відбір студентів на програми мобільності

02 травня 2022 Новини та події

28 квітня 2022 року у Microsoft Teams відбувся конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими закладами вищої освіти.

До складу відбіркової комісії увійшли: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Дробина А.О., керівник проєктів та програм, Євченко М.С., менеджер з адміністративної діяльності, Павлова І.І., менеджер по роботі зі студентами Студентського офісу.

Цього разу серед партнерів, які пропонують програми мобільності на наступний семестр, були представлені університети Польщі, Угорщини, Литви, Латвії, Італії, Німеччини, Туреччини, Іспанії, Хорватії та Австрії.

Відбір здобувачів складався з трьох етапів, а саме: написання мотиваційного листа; тест з англійської мови на рівень В2; інтерв’ю з відбірковою комісією.

Результати відбору вже доступні у групі KROK_Exchange в Facebook. Для забезпечення прозорості, захід було записано, переглянути запис можна за покликанням.

Щиро вітаємо переможців:

1. Вергілес Олександр, Право, 3 курс
  2. Мельник Олексій, Менеджмет/Agile- технології розробки програмного забезпечення, магістратура
  3. Манвере Аннастасія, Міжнародні економічні відносини/міжнародний бізнес, 3 курс
  4. Удовиченко Дарина, Фінанси, банківська справа та страхування, 3 курс
  5. Квітка Олександра, Міжнародні економічні відносини/міжнародний бізнес, 3 курс
  6. Угбу Ембассі Комфорт, менеджмент (англ. мова), 3 курс
  7. Кабанцева Анастасія, менеджмент/комерційна логістика, 3 курс
  8. Фонсека Рональдо Перейра, міжнародні економічні відносини/міжнародний бізнес, 3 курс
  9. Чарльз Нгулефак Атабонг, менеджмент (англ. мова), 3 курс
  10. Олещук Світлана, міжнародні економічні відносини/міжнародний бізнес, 3 курс
  11. Русакова Анна-Аміна, маркетинг, 3 курс
  12. Шпаченко Каміла, фінанси, банківська справа та страхування, 3 курс
  13. Євміна Жанна, фінанси, банківська справа та страхування, 3 курс

Віримо, що Ви з користю проведете семестр у європейському ЗВО та достойно представите Університет «КРОК» на міжнародному рівні! Усіх інших чекаємо на наступному відборі у жовтні 2022 року! Cлідкуйте за новинами!

Оновлено: Понеділок, 02 травня 2022 15:39

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір студентів на програми мобільності