Вітаємо Студентську раду з днем народження! — Університет «КРОК»

Вітаємо Студентську раду з днем народження!

18 лютого 2022 Новини та події

17 лютого 2022 року Студентській раді Університету виповнюється 17 років!

Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального процесу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен просто зобов’язаний використати на всі 100%. Діяльність студентського самоврядування спрямована на зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера.

Вітаємо Студентську раду Університету і бажаємо творчого та професійного розвитку, успіхів і процвітання, благополуччя і якомога більше креативних ідей на майбутні роки!

Оновлено: П'ятниця, 18 лютого 2022 09:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Студентську раду з днем народження!