У День святого Валентина у Коледжі! — Університет «КРОК»

У День святого Валентина у Коледжі!

17 лютого 2022 Новини та події

Комітет з міжнародних проєктів Студентської ради Коледжу на чолі з Табуновою Єлизаветою організували та провели конкурс «І love», в якому взяли участь усі бажаючі.

Студенти готували презентації англійською мовою і захищали їх на свій смак. Музика, картинки, фотографії – тут панувала цілковита фантазія. Усі учасники ділилися тим, що студентам подобається більш за все. А оцінювали проєкт за такими критеріями:

• стиль презентації;
  • подача;
  • креативність.

Щира вдячність викладачці англійської мови Валентині Юріївні Мандибурі, яка радо долучилась до участі в заході та оцінювала доповіді студентів в ролі журі.

Дякуємо також учасникам: Герасименко Юлії, Пт/2 Кизим Єлизаветі, КН/1 Побережному Роману, КН/1 Бондаренку Тимуру, Пр/1 Поліщук Анастасії, Пт/2 Німченко Анні, Ма/2.

Вітаємо переможців:

• 1 місце – Бокова Марина, Ма/1
  • 2 місце – Титус Володимир, Пр/2
  • 3 місце – Крижанівська Каріна ГРС/1

Дякуємо усім за участь, з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Оновлено: Четвер, 17 лютого 2022 17:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » У День святого Валентина у Коледжі!